howitwork
Zobacz jakie to proste Dzięki aukcjom Ojooo sam decydujesz o cenie danego produktu. Każda transakcja to dla Ciebie oszczędność, a takich cen nie znajdziesz nigdzie indziej.
Oferta Sprawdź z czego składa się oferta i jak działa
Cena startowa Początkowa wartość produktu, każde odkrycie ceny przez użytkownika powoduje jej zmniejszenie.
Koszt odkrycia ceny Cena odsłonięcia w największej mierze zależy od realnej wartości oferowanego produktu. Informacje na jej temat można znaleźć w opisie każdej aukcji, zaraz obok pola z zasłoniętą ceną.
Oferta 1062$
to the end X days
Odkryj cenę Koszt kliknięcia
Oferta Na naszych aukcjach dostępne są ekskluzywne pakiety usług w Ojooo WAD, które znacznie powiększą Twoje zarobki i możliwości działania. Dodatkowo oferujemy wysokiej jakości sprzęt elektroniczny w niezwykle atrakcyjnych cenach oraz wiele innych produktów i usług.
Czas trwania oferty Czas w którym oferta jest aktywna, Możesz w tym czasie odsłaniać ceny i kupować produkty.
Wybierz ofertę Możesz kupić najnowsze produkty najlepszych marek za ułamek ich ceny startowej. W Ojooo oszczędzisz więcej niż w sklepie internetowym i innych aukcjach

Account PRIVILEGE Ojooo Wad

Cena startowa

40$

Do końca

3 Dni

Odkryj cenę
Koszt odkrycia 0.50$

iPhone 8 Plus 5.5-inch Retina HD display

Cena startowa

1121$

Do końca

6 Dni

Odkryj cenę
Koszt odkrycia 3.00$

Apple Watch Series 3 GPS 38mm Space Gray

Cena startowa

426$

Do końca

6 Dni

Odkryj cenę
Koszt odkrycia 1.00$

Philips Hue Go

Cena startowa

103$

Do końca

6 Dni

Odkryj cenę
Koszt odkrycia 1.00$
Sprawdź jak działa - Odkryj cenę
Koszt dostawy Koszt dostawy jest obliczany na podstawie podanego adresu do wysyłki. Stan konta Stan Twojego konta przeznaczony na odkrywanie cen oraz na zakup ofert. W momencie zakupu jezeli na koncie nie bedzie wystarczajacych środków poprosimy Cie o doplate brakującej kwoty. Odkrycie ceny Cena odsłonięcia w największej mierze zależy od realnej wartości oferowanego produktu. Informacje na jej temat można znaleźć w opisie każdej aukcji, zaraz obok pola z zasłoniętą ceną.
Koszt dostawy Koszt dostawy jest obliczany na podstawie podanego adresu do wysyłki. Odkryta cena Jest to ten moment w którym aktulna cena oferty została odkryta. Możesz kupic produkt za widoczna cenę.
Przykładowo, odsłonięcie aktualnej wartości produktów z ceną wywoławczą do 250$, kosztuje zaledwie 0,50$. Cena produktu spada w tym przypadku o 0,25$. Koszt kliknięć i spadek ceny może być jednak inny i zależy od ceny wyjściowej oraz rodzaju aukcji.
Traf na swoją okazję Jeśli chcesz kupić produkt za właśnie odkrytą cenę, zrób to szybko i kliknij na „kupuję” – masz na to 20 sekund. Możesz jednak poczekać godzinę lub dzień, aby zobaczyć czy cena nie spadnie jeszcze niżej. Odkrycia dokonywane przez innych użytkowników stale ją zmniejszają. Pamiętaj jednak, że gdy będziesz czekał zbyt długo, ktoś może Cię ubiec. Zakupy są szybkie i w pełni bezpieczne. Środki zgromadzone na koncie Ojooo By służą do odkrywania cen produktów oraz zakupów.